Witamy w Nowym Mieście

Nowe Miasto to historyczna nazwa dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego, w której położone są nasze apartamenty.

To niezwykłe miejsce położone w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, kilka kroków od Parku Róż, Słowiańskiego i Kopernika, w pobliżu rzeki Warty, nieopodal Katedry, Filharmonii Gorzowskiej, Galerii handlowej Askana, Amfiteatru, centrum basenowego Słowianka czy miejsc serwujących lokalną kuchnię. Idealne na odpoczynek i zwiedzanie miasta.

Apartamenty znajdują się w historycznej dzielnicy Nowe Miasto, liczącej kilkaset kamienic powstałych na przełomie XIX i XX wieku, które właśnie poddawane jest programowi rewitalizacji. To przepiękny, historyczny zakątek Gorzowa Wielkopolskiego, w którym rozkochaliśmy się wiele lat temu i do którego wciąż żywimy sentyment. Dlatego też postanowiliśmy dzielić się tym miejscem z naszymi Gośćmi.

Więcej na temat historii Miasta zobacz

Jak dojechać

Samochodem (z lotniska w Berlinie lub Poznaniu): autostradą A2 następnie zjazdem drogi S3 Gorzów-Południe należy kierować się w stronę Centrum ulicami Kasprzaka, Warszawska, Jagiełły, Armii Polskiej.

W obrębie apartamentu obowiązuje płatna strefa parkowania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Bezpłatny parking dostępny jest przy ulicy Armii Polskiej (od skrzyżowania z 30 Stycznia do Borowskiego) oraz przy ulicy Krzywoustego, Borowskiego i Bohaterów Warszawy.

Napisz do nas