Pole golfowe

Gra w golfa to nic innego, jak pobyt na łonie natury, bez ulicznych hałasów. Świeże powietrze, niesamowite otoczenie i piękne ukształtowanie terenu niektórym w zupełności wystarcza, aby zatracić się w golfie na dobre. Starannie utrzymana trawa, przycięte krzewy i drzewa, malownicze oczka wodne i mostki tworzą idealne miejsce do odpoczynku dla osób szukających spokoju, odskoczni od kłopotów i szybkiego tempa podczas codziennych obowiązków.

Speedway

Prapoczątki gorzowskiego żużla sięgają końca 1945 roku. Właśnie wtedy zaczęto organizować w Gorzowie rajdy motocyklowe i uliczne, które były wstępem do wyścigów na owalnym torze.

Filharmonia Gorzowska

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej to młody, międzynarodowy i ambitny zespół. Muzycy pochodzą z Polski, Niemiec, Belgii, Portugalii, Japonii i Chin. Repertuar zespołu jest bardzo różnorodny – od baroku po współczesność. Mimo niedługiego stażu, orkiestra wystąpiła z wieloma światowej sławy artystami.

Wędrówki

Jest koniec września w Gorzowie. W zeszłym tygodniu padał deszcz, a dzisiaj jest piękny, pogodny dzień. Idealny dzień na wycieczkę! To wspaniale, bo możemy wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na spacer i delektować się pięknymi widokami jakich dostarcza nam każda pora roku.